Skoči na glavno vsebino
(02) 761 99 10 os.zetale@guest.arnes.si

Ptuj, 19.5.2022

Šolska ekipa se je udeležila medobčinskega atletskega tekmovanja na Ptuju. Naši učenci so se borili kot pravi gladiatorji in med 500 nastopajočimi tekmovalci presegli vsa pričakovanja. Jan Furman je z izjemnim časom v teku na 1000 metrov pometel s konkurenco in v kategoriji starejših učencev osvojil naslov medobčinskega prvaka. Žiga Skledar je v skoku v višino osvojil 5. mesto, Aleš Železnik pa v teku na 300 metrov 7. mesto. Zelo blizu medalji je bil tudi Tomaž Korez, ki je za tretjim mestom v teku na 60 metrov zaostal vsega samo za 2 stotinki. Omeniti velja, da so prav vsi naši tekmovalci v svojih kategorijah dosegli tudi nove šolske rekorde. Z velikim zanimanjem pričakujemo novico, kdo od naših učencev se bo uvrstil na področno tekmovanje, ki bo 30. 05. 2022 na Ptuju.

Čestitke tekmovalcem!

Benjamin Lipnik

Dostopnost